Değerli Ziyaretçimizin DİKKATİNE !


Fulldiziizleyelim3.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri , diziizleyelim2com (at] gmail.com iletişim mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. 

 
İLGİLİ YASA: MADDE 5-
(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle elektronik e-posta adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır.

Yorum olarak yazılan hiç bir mesaj dikkate alınmaz yazılı mail olarak gönderilen mailler dikkate alınır bilginize sunarız.Sitemizle ile ilgili görüş , şikayet ve önerilerinizi diziizleyelim2com (at) gmail.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.İletişim Formu
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Konu: *
Mesajınız: *
Güvenlik No: *